KiszyBux fórum
KiszyBux fórum
KiszyBux fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KiszyBux fórum

PTC fórum
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Payment Proofs
Ref back forum Icon_minitimeCsüt. Május 12, 2011 4:45 am by bernike74

» help me admin
Ref back forum Icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 2:31 am by marcsy

» The conditions of paying out
Ref back forum Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 6:56 am by Alecs784

» Ref back forum
Ref back forum Icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 7:30 am by Gabi

» 1 st. fizetes
Ref back forum Icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 12:29 am by dekari

» http://dobi88-ptc.ucoz.hu/
Ref back forum Icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 4:50 pm by sberi

» New PTC come
Ref back forum Icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 9:14 am by sberi

» Everything Else
Ref back forum Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 9:29 am by Gabi

» Competitions are under beta version
Ref back forum Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 7:44 am by Gabi

Bannerek

 

 Ref back forum

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Gabi

Gabi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 03.
Age : 64

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 8:35 am

Mint
már azt elmondtuk,hogy kifizetést tudjatok kérni,ennek egyik feltétele
az hogy minimum 2 ptc oldalra regisztráltok a Reffback programon
keresztül.



Ezt a programot azért telepítettük ,hogy még több pénzt keressetek itt a kiszyn.




Aki nem ismeri a Reffback használatát,azoknak most itt egy kis segítség.




1.Jelentkezz be a kiszy-számládba.



2.Katt a menüben Reffback fülre.



3.válaszd ki azt a ptc oldalt amire még hagyományos módon nem regiztél.



4.Menj az oldalsó menüre és kattints rá a részletek gombra.



5.A legördülö menüben a csatlakozás gombra rákatt.



6.Ez után a bannerre kattinst,és regisztrálj be az adott oldalra.



7. Térj vissza a reffback-ba, oda, ahol a bannerre kattintottál, és a
lap alján a feltételek elfogadását kipipálva kattints a csatlakozás
gombra.



Kész is vagy!



Mi pedig folyamatosan figyeljük és aktiváljuk a számládat.



Ez után már nincs más hátra csak mindennap lekattintanod a
hirdetéseket, fontos hogy mindennap legyél aktív mert így minél több
pénzt tudsz keresni.


A hozzászólást Gabi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 01, 2011 11:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gabi

Gabi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 03.
Age : 64

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 8:58 am

All
already it ,that be able to ask a payment,one of the conditions of this
it that at least 2 ptc oldarla register Reffback through a program.



We installed this program because of that ,that money earnings here the kiszy.



Who does not know Reffback usage is a little help here now for them.



The 1.register the kiszy-acc.



2. Katt in the menu Reffback onto an ear.



3.Select who it the ptc laterally onto which yet on a traditional manner not register.



4. Megy the left onto a menu and click it the details onto a button.



The
5.in the drop-down menu the accession onto a button rákatt.


6. Ezután onto the banner kattinst,and register onto the given site.





The 7. Return the reffback-ba, there, where you clicked on the banner,
and click checking off the acceptance of the conditions on the sheet's
bottom the accession onto a button.






You are ready!






We though weiv are watching it and we activate your account.




There is not something else already then back only every day to click
the advertisings,important that be aktive every day because more are
minnél so you can earn money.
Vissza az elejére Go down
Gabi

Gabi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 03.
Age : 64

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2011 4:12 am

A működésről

  • Minden héten jóváírásra kerül a kattintások száma a refback saját statisztikádban.
  • A pénzbeni jóváírások az oldal fizetését követően azonnal megtörténnek.
  • Minden pénzbeni jóváírás a kiszybux számládra történik.
  • Csak olyan oldal után fizetünk, ami nekünk is fizet.
  • Ha az adott oldalon tagságot vásárolsz, a refbackban akkor is standard kattintások után kapod a pénzt.
From the function

* The number of the mouse clicks is credited on all weeks the refback your own statistics.
* The money crediting occur promptly following the payment of the site.
* All money crediting the kiszybux your account happens.
* We pay after a site that pays to us only.
* If you buy membership on the given site, the refback you receive the money after standard mouse clicks then
Vissza az elejére Go down
marcsy




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Feb. 21.

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 11:27 am

Szia!

Lehet,hogy butaságot kérdezek, de miért nem egyezik a név?
banner: twitbux
link: jjbux

Ez nem zavaró?

marcsy
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. Aug. 17.

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 11:39 am

Szia Marcsy!

Valószínű az oldal tulajai előbb csináltak Bannert, mint Domain nevet vettek.Vicces de erre lehet következtetni.
Vissza az elejére Go down
https://kiszybux.forumakers.com
marcsy




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Feb. 21.

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 4:23 am

Szia!

A Twinbux regizése a refbackba megtagadva. Miért? Valamit nem jól csináltam? Csak azért kérdezem, hogy a jövőben jobban figyeljek.

Köszönöm.

Marcsy
Vissza az elejére Go down
Gabi

Gabi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 03.
Age : 64

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 5:43 am

Bocsánat, a jövőben nekem kell jobban figyelni, biztos mellé nyomtam. Hiba javítva, és bocs.
Vissza az elejére Go down
marcsy




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Feb. 21.

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 1:18 am

Szia!

A refback-ban szereplő Cogobux bannerre kattintva előjön a Bellumbux . Regizésnél még jól működött, ma vettem észre. Mit kell ilyenkor tenni?

Köszönöm, Marcsy
Vissza az elejére Go down
Gabi

Gabi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 03.
Age : 64

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 7:47 am

Szia Marcsy!

Sajnos nem tudsz mit csinálni. Mára már el is tünt. várunk pár napot, ha nem jön vissza, akkor törlöm a refbackból.

Vissza az elejére Go down
sberi




Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Aug. 25.
Age : 68

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 9:18 am

Azt a részét értem, hogy ha egy oldal a reffbankos regisztrációval, a kiszytől függetlenül eltűnik, a reffbankból törlésre kerül. A kiszys kifizetési kérelemnél már az a regisztráció nem számít? Kell nekünk akkor újabb és újabb oldalakra regisztrálnunk, hogy meglegyen az érvényes 2 regisztráció, vagy már ha eltűnt az oldal, (arról mi sem, és a kiszy sem tehet), akkor a regisztrációnk, azért a kiszy sima kifizetésénél még számít? Itt természetesen nem az oldal után járó kifizetési veszteségre gondolok.
Kérdésem nem azért tettem fel, mert nem szeretnék már új honlapra regisztrálni, de hol bejön egy-egy oldal, hol nem. A fölösleges nyitogatások a ténylegesen működő oldalaktól veszik el az időt.
Vissza az elejére Go down
Gabi

Gabi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 03.
Age : 64

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 6:45 am

Teljesen igazad van. Eddig mindenki fizetési kérelmét jóváhagytuk, mindenkinek kifizettük a megkeresett pénzt, függetlenül a refback regisztrációtól.
Azt szeretnénk elérni, hogy ti is úgy gondolkodjatok, hogy ha a refbackon keresztül regiztek egy új oldalra, akkor 40 %-al többet kerestek, tehát nektek is megéri. Mi pedig ezért cserébe felkutatjuk a legújabb oldalakat, mert azok az elején még mind fizetnek. Persze össze kellene fognunk, hogy minél többen csatlakozzatok az új oldalakhoz, hogy minél előbb kiderüljön, fizet-e, így ti is előbb hozzáfértek a pénzetekhez, és kevesebb idő alatt kiderül, érdemes-e folytatni az oldalt.
Remélem kielégítő választ kaptál.
Vissza az elejére Go down
sberi




Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Aug. 25.
Age : 68

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 8:56 am

Gabi írta:
Teljesen igazad van. Eddig mindenki fizetési kérelmét jóváhagytuk, mindenkinek kifizettük a megkeresett pénzt, függetlenül a refback regisztrációtól.
Azt szeretnénk elérni, hogy ti is úgy gondolkodjatok, hogy ha a refbackon keresztül regiztek egy új oldalra, akkor 40 %-al többet kerestek, tehát nektek is megéri. Mi pedig ezért cserébe felkutatjuk a legújabb oldalakat, mert azok az elején még mind fizetnek. Persze össze kellene fognunk, hogy minél többen csatlakozzatok az új oldalakhoz, hogy minél előbb kiderüljön, fizet-e, így ti is előbb hozzáfértek a pénzetekhez, és kevesebb idő alatt kiderül, érdemes-e folytatni az oldalt.
Remélem kielégítő választ kaptál.


Köszönöm, igen.
Azért itt vetettem fel a fórumon, hogy Ti azzal dolgoztok, hogy itt a honlap, csak regisztrálni kell, de ha egy-egy oldal eltűnésével mindenkinek pótolnia kellene a kiesett reffbankos regisztrációt, akkor lehet, hogy lenne egy kis morgás, de akkor maga a kiszy nem csak a refbankkal keresett pénzzel tudná a mi jövedelmünket növelni, hátha van valami a "tarsolyotokban", vagy valakinek valami ötlete.
Bocsánat,hogy ennyire összetett lett a mondatom.
Hátha elindulna valami "ötletbörze" szerűség itt a fórumon, ami hasznot hozna mindenkinek.
Ehhez, természetesen az kellene, hogy a kattoló társaink nem a sérelmeiket, hanem tényleges ötleteiket írnák ide.
Vissza az elejére Go down
Gabi

Gabi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 03.
Age : 64

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 9:24 am

A felvetés jó, csak az a baj, hogy kevés az aktív ember, ott vagyunk, ahol novemberben.
Mi próbálkoztunk plusz jövedelemmel, emlékezz vissza, amikor feltettük a duplázós részt, arra se volt érdeklődés. Nem tudom, mit kellene kitalálni, hogy mindenkinek jó legyen.
Vissza az elejére Go down
sberi




Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Aug. 25.
Age : 68

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 10:30 am

Gabi írta:
A felvetés jó, csak az a baj, hogy kevés az aktív ember, ott vagyunk, ahol novemberben.
Mi próbálkoztunk plusz jövedelemmel, emlékezz vissza, amikor feltettük a duplázós részt, arra se volt érdeklődés. Nem tudom, mit kellene kitalálni, hogy mindenkinek jó legyen.

én az biztos, hogy megnézem melyek azok az oldalak amik visszajöttek, és a pénzem is ott volt. Meg ígérem gondolkozok én is.
Vissza az elejére Go down
vanekur




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Mar. 18.

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 7:22 am

Kedves Kiszy!

A fizut megkaptam a bizit felraktam.

Sajnos el kell, hogy búcsúzzam mert az 1 hónap alatt egyetlen refet sem tudtam szerezni a Kiszybuxra, de a refback oldalakra is csak elvétve, 1-2-őt. Így nincs értelme részemről itt a ténykedésnek mert csak minden hónapban a befizetést keresném vissza. Egy oldalról kaptam centeket mert gondolom csak onnan lett kikérés ezen idő alatt. Sajnos refek nélkül mire kigyüjteném a minimális $2-t, minden oldal kivétel nélkül megszűnik, ezt Ti is jól tudjátok. Természetesen azokat az oldalakat továbbra is kattolni fogom - 6-8-ról van szó - amelyeket már regeltem, de a Kiszyre tagságot nem vásárlok és ezt nem kattolom tehát fizut nem kérek.

Minden jót Nektek, Üdvözletem: Imre.
Vissza az elejére Go down
Gabi

Gabi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Nov. 03.
Age : 64

Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 7:30 am

Kedves Imre

Nagyon sajnáljuk, hogy itt hagyod az oldalt, köszönjük, hogy itt voltál. Megértünk, sajnos hasonló gondokkal küzd mindenki, ami az aktivitás hiánya miatt van. nagyon kevés az aktív tag, ezért az egész oldal működését át kell vizsgálnunk, és valami megoldást kell keresnünk.

Köszönjük a jókívánságot, és sok jó oldalt, és reffet neked mindenhova.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ref back forum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ref back forum   Ref back forum Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ref back forum
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fórum en français
» Fórum em Português
» Deutsches Forum
» forum rules
» Hungary Forum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
KiszyBux fórum :: Ref back forum-
Ugrás: